Rosyjski Niedźwiedź kłamał. Dokumenty zostały powiedział zostać zmienione

Rosyjska grupa hakerów Fancy Niedźwiedzie Niedźwiedzie (Noble) ogłosił na swojej stronie internetowej, że będzie publikować dokumenty przechwycone olimpijczyków z Rio. I tak zaczęła się dobrze. Celem hakerów mówi się ujawnić prawdziwe tło pracach Światowej Agencji Antydopingowej WADA, nadużyć i oszustw w systemie. Taki zamiar pewnością byłaby godna pochwały, ale WADA teraz mówi, że jest to autentyczny dokument. Teksty o wybitnych sportowców rzekomo zmienione.

Fancy Niedźwiedzie koncentruje się na system o nazwie TUE Celów Terapeutycznych (Wyjątek – TUE). Pozwala to na sportowców “terapeutyczny” powody, biorąc leki, które między innymi również zwiększyć wydajność fizyczną i które zostały zakazane w innych przypadkach i niedopuszczalne.

Grupa hakerów opublikowała Bet-at-home rzekome dowody hipokryzji całego systemu, twierdząc, że setki sportowców przed igrzyskami w Rio de Janeiro skorzystał z wyłączeń dla bet-at-home [czytaj więcej] celów terapeutycznych. WADA komisja spotkanie w Glasgow, Szkocja okazało się, że 18 wcześniej publikowane dokumenty były fałszywe i nie odzwierciedla rzeczywistości. Które sportowców, ale to było dokładnie, agencja nie.

Russian Bears Fancy regularnie publikować poufne lekarskie uznane czołowych sportowców. W wizjerze, byli również Brytyjczycy, na przykład: odległość biegacz Mo Farah Triatloniści Alistair Brownlee. Największym Pifka mają jednak rosyjskich hakerów na niedźwiedzie sportowców ze Stanów Zjednoczonych. Opublikowane dokumenty przeszły dyscyplin sportowych i pokazać, jak łatwo jest domniemany dopingu pod nadzorem urzędowego strażników antydopingowych.