Láska je v prvom rade to, čo musí cítiť ako dieťa

Každý rodič chce pre svoje dieťa lepšej budúcnosti, sa snaží od prvých dní života vštepiť vaše dieťa lásky, hudba, krásu, čistotu, poriadok. Často, ešte predtým, než sa narodí dieťa, rodičia si predstaviť, čo sa stane ich syn alebo dcéra, čo kluby dať dieťa nejaký šport alebo tvorivej robiť. Ale hlavná vec je pochopiť, že,, kto by nechcel vidieť svoje deti ako rodičia, je to v prvom rade osobnosti. To je ich zodpovednosť, nie vnútiť svoju vlastnú, a vzdelávať tak, že dieťa sám našiel zmysel života a možnosť realizovať svoje talenty.
Láska je v prvom rade to, čo musí cítiť ako dieťa

Ľudia, detstvo, ktorá je spojená s milujúci, láskavý, starostlivý rodičia, byť vždy istí. Sebavedomie hrá dôležitú úlohu v živote. Povedzte dieťaťu, ako sa budete cítiť, povedzte mu, aké dôležité je pre vás, ako on miloval. Rešpektovať a počúvať svoje dieťa. Nechcem ho súdiť a len opravuje, keď mu narazil. Uistite sa, že chvála vaše dieťa, povedať, čo on urobil a potom pochopí, že dobré skutky, je pekný a cool.
Právo na výber – niečo, čo chýba každú sekundu, a potom prvé dieťa v našej dobe

Nemám limit baby okolo, dať mu možnosť rozhodnúť sa. To môže byť čokoľvek. Napríklad, spýtajte sa vaše batoľa chcieť nosiť na prechádzku, alebo čo chce na obed. Ponúknuť mu možnosť. Dieťa sa bude cítiť dôležité. Vybrali sám, on sa učí rozvíjať svoj vlastný názor a nebude konať, pretože on robil výber.

Ako vychovávať šťastné a úspešné dieťa
Komunikácia

Komunikovať s dieťaťom, diskutovať s ním svoje myšlienky, svoje pocity v určitých situáciách. Neviem potlačiť svoje emócie, ale naopak, ukazujú, že v ich prejav, nie je nič hlúpe a hrozné.
Vývoj

Hrať, kresliť, tvoriť básne, tancovať, spievať. Dávať pozor na to, čo priťahuje ho oveľa viac, to robí s radosťou a radosť, a čo je odstránený. Udržať svoju zvedavosť, povzbudiť.
Nezávislosť

Každý z rodičov raz povedal som si, že slovné spojenie “to je Jednoduchšie robiť sami…”. Vaše dieťa rastie a učí. Ak on je ochotný urobiť niečo sami, nerušiť ho. Nech nie je, aj keď nie je dokonalý, aj keď nie tak, ako si chcel, nech ich majú byť opravené. Ale dieťa potrebuje, aby sa ich vlastné chyby, a stačí zostať blízko a viedol, ale v žiadnom prípade nechcem kritizovať. Nech možnosť výkonu dieťaťa nezávislosť, napríklad zaslaním mu, kde si môže vyskúšať viac ako 100 povolania.

Reklama: Poľský obchod s krzesełko do karmienia a rovnaký obchod pre kielientów Slovensko – nábytok a Ceska Republika – dětská postýlka