Girondins Bordeaux – AS Nancy-Lorraine

piłkarze Bordeaux nie robią w tej chwili, nie jest źle. W tabeli są na szóstym miejscu, chociaż trzy rundy z rzędu nie wygrał Puchar Francji partycje nie są daleko. Trzy punkty na pewno chcesz dostać się do Nancy, który to konkurs przybysz wciąż bezskutecznie próbuje wydostać się z ostatniego miejsca. Na swoim koncie w ciągu ostatnich trzech meczach, zdobywając zaledwie trzy porażki.

Należy zauważyć, że we wszystkich trzech przypadkach ASNL spadła tylko jedną bramkę. A jeszcze tydzień temu przeciwko Giganti z PSG. Dużym problemem dla niego, siła strzelanie do tej pory zdobył na swoim koncie zaledwie cztery trafienia. “Zawsze można znaleźć pozytywy. A prawda jest taka, że graliśmy dobrze, chociaż zysk się nie stało”, powiedział trener ostatniego wyścigu Pablo Correa – więcej informacji.

Nieudanego startu i pobiera dwa gole w dwadzieścia minut Nancy zniweczyć szanse powodzenia przed paryskim klubie. “Przeciwko drużynie jak to nie można sobie pozwolić”, zdał sobie sprawę, Correa. “Mamy tylko dwa ogromne błędy, a rywale wręczył prezent. Ci z nas po prostu położył na kolanie. Another siedemdziesięciu minut, jednak żadnego żalu.”

Goście nie będą musieli Bordeaux dostępnych obecnie, dwa do przodu i Youssouf Hadji i Christopha Mandanneho. Obaj mają problemy zdrowotne w środku dolnej części ciała. Zespół będzie z kolei powinno wystąpić Alou Diarra, który ostatnio zdobył w swoim debiucie w PSG sieci. “Musiał zatrudnić kondycję, więc był Energybet bonus nominowany tydzień temu. Jestem zadowolony z tego, jak grał,” powiedział Correa.

Bardzo obiecującym początku sezonu były Les Girondins, który od otwarcia czterech rund skorzystało zaledwie dziewięć punktów. Ale potem, jak gdyby jego ekspresowy pociąg zwolnił. Od tamtej pory pokonali tylko Metz. “Graliśmy dwa trudne teraz zachody w Rennes i PSG. Musimy wreszcie w pełni zajmują przód swoich fanów” nawoływał strategiem krajowej Jocelyn Gourvennec.

K Nicolas Maurice-Belaya również dodany do szpitala Thomas Toure, który doznał kontuzji mięśnia uda, przeszedł operację i będzie pauzował przez kilka miesięcy. A może to dlatego ostatecznie Gourvennec postanawia zmienić dyspozycje i wybiera klasycznym ustawieniu 4-4-2 a ich kosztem Jaroslav Plasil. W przeciwnym razie chwiejny rozpocząć wady Valentina, które zostały już zwrócone do rytmu treningowego.

źródło: http://xbuk.info/energybet