Dětský nábytek v moderním stylu

Módní dívka-teenager, která vede krok s novými trendy a technologiemi, pro jistotu, bude muset na duši moderní dětské nábytek. Stejně jako klasická, je to také bývá různé.

Nábytkové sestavy typického moderního stylu se vyznačují jednoduchostí a , zdrženlivostí ve výzdobě, správné tvary a rovnými liniemi. Jejich charakteristickým rysem je, jako obvykle, je minimalismus. Kolekce 2Pir od Vox představuje optimální kombinaci nezbytných kusů nábytku a je ideální pro místnosti dospívající dívky, raději prostornost a útulnost.

Nábytek pro dospívající dívky, vyrobený v secesním stylu, se projevuje v nestandardních formách a tratích, fantazijní prvky výzdoby. Takový dětský nábytek, který zvýrazní osobnost majitelky pokoje a v první řadě bude muset na duši kreativní osobnosti. Upozorňujeme na původní sbírky NewLand od NewJoy, která představuje harmonické kombinace výrazných barev, materiálů a zajímavé kombinace jednoduchých geometrických tvarů. Pomocí tohoto nábytku vlastního designu si můžete vytvořit v ložnici dcery pravou atmosféru kreativity.

NewJoy

Moderní dívky-dospívající, jistě potěší dětský nábytek ve stylu hi-tech. Je pro ni typická jednoduchost, strohost linií a funkčnost. Kusy nábytku mají kompaktní rozměry a přísně provádět které jí na nich úkol. Ve stejné době, takový dětský nábytek vyniká přítomností značné množství skleněných, kovových a plastových prvků, které ji činí originální a neobvyklé. Ukázkovým představitelem stylu hi-tech je kolekce Young User od Vox.

Young Users VOX

Dětský nábytek v hudebním stylu

Při zařizování ložnice dívky- můžete vybrat nábytek, který bude odpovídat konkrétním zájmům zrání dítěte. Například, pokud vaše dcera hudbou, podívejme se blíže na sbírku Akord Pink od MEBLIK. Jeho charakteristickým rysem je, že fasády kusy nábytku jsou zdobeny typickými kresbami v podobě mikrofonů, kláves, hudebních nástrojů a tak dále, je tento nábytek pro dospívající dívky se stane klíčovým prvkem při zařizování koupelny v hudebním stylu.
Autor: webové stránky