Bukmacherzy online ranking

To jutro Boże Narodzenie. Ale przybycie spokoju wakacje NHL miał raczej odwrotny skutek, w czwartkowych meczów były naprawdę duszno w czasie. Na przykład, w stanie New Jersey, gdzie piłka 0 do 4 przybył do Filadelfii, to cały mecz odpowiednio frezowane. I byłoby nie do przyłączenia się i Radko Gudas. Trącił domu napastnika Taylor Hall i prawie wziął go ładnie.

względu na to gdzie one występują, więc wydawało się czasami w meczu. Ulotki na lodzie Diabły nie mogły, przy wjeździe wysyłane tylko 16 strzałów i gwiezdny duet Jakub Voráček – Claude Giroux, na przykład, zwolniony w ogóle. W tych meczach potem frustracja rośnie dość szybko.

Jeden strkanice przemian sekund i gdy w 17.minut wyciągnął pierwszą prawdziwą bijatykę pomiędzy rozgrywający krajowy Seth Helgeson i atakującego gość Dale Weise i stał się duszno nawet przed ławce New Jersey

WIDEO. Gudas był zaangażowany w mieliśmy w walce innej pary

Nie stałem z desperado krążka Radko Gudas Hall i jego kolega Vernon Fiddler postanowił złożyć mu kilka przyjazną kontroli krzyżowej. Ale czeski obrońca tylko niech coś, zaraz po wstał, odwrócił się i rzucił się na Sali Skrzypek. Zamieszanie był świat bek Flyers zdobył swoje pierwsze cztery minuty kary w meczu.

Kolejne dziesięć z nich tam zgromadzonych na koniec trzeciego okresu po nieporozumieniu, które vyříkával Adam Henrique.Sędziowie mecz ogólnie przyznano 82 minut karnych (50 osób) i dla graczy Philadelphia widział, że oni zawiedli pojedynku nie jest tylko w dół płaszcz.

„To było w tym roku po raz dziewiąty rozegraliśmy dwa mecze w dwa dzień „trener Dave Hakstol i odwołuje środa wygrał bitwę nad Waszyngtonem.” to zawsze chłopcy były doskonałe, a dziś od nas trochę spadły, zdarza się, „obronił trener zespołu.

New Jersey, wręcz przeciwnie za nieprzyjemny ciąg siedmiu meczach kończących się porażką i mogliśmy zobaczyć, że gracze Devils są już napalony. Musieli wygrać soli i nie boi się używać siły. „Ale ty go widziałeś. Z naszej strony nie było pasji, emocji i oddanie.Byliśmy zmęczeni tracąc wszystko „, powiedział NHL.com i bramkarz Cory Schneider, który strzelił swojego pierwszego zera sezonu.

Amerykański bramkarz stał się pierwszym bramkarzem New Jersey, który zdołał utrzymać zera przeciwko Philadelphia Rejestracja Martina Brodeura, kto to zrobił przed ponad trzema laty Nicea chwila Kojące Natomiast Steve Mason, który rozpoczął występy w bramie Filadelfii, tak podniecony był rekord karierę przeciwko tej drużynie jest osiem porażek -..…zera wygrywa

“to na uwadze, musimy szybko zmyć” wzywa Hakstol

VIDEO: Montage meczu New Jersey – Philadelphia

Dom <. / b> 07:40. Parenteau, 13:26. Drewno, 33:49.


Henrique, 58:38.Palmieri

Goście:

Raporty

Start Cory Schneider (Kinkaid) – A. Greene Severson J. Moore Lovejoya Merrill Helgeson – Hall Zając Cammalleri – Drewno Henrique, Parenteau – B. Bennett Zach PALMIERI – Gazdič, Fiddler Kalinin

osób: S. Mason (21 do Stolarza) – Del Zotto, Gudas, Provorov MacDonald, Manning, Gostisbehere – Raffl, Giroux, Voráček – końcowej B. Schenn, Simmonds – Vandevelde, Bellemare, Ljubimov -. Leier, Cousins ​​WeiseWięcej: bukmacherzy online ranking