Athletic Bilbao – Deportivo Alavés

Dużo jest gorąca i napalona po Świątecznej Bilbao, który kilka dni temu przerastają Copa del Rey Barcelona sławny, a na pewno będziesz wierzyć w derbach Basków przeciwko Alaves. Krok od ostatecznego przejść do pozycji kubka, zwłaszcza chce potwierdzić salda na San Mames Barria, gdzie wygrał Ligę ośmiu przypadkach zaledwie sześć razy.

Dla rozrywki, fani będą załatwione, można dojść do tego pojedynku ostatnia miała miejsce w 2006 roku, czyli ponad dziesięć lat temu. Konkurs Nowicjusz nie mają nic do stracenia w Bilbao.


Nie tylko jest ona zbudowana w poniższej tabeli, już dość odległa przeszłość swojego przeciwnika w tym sukcesie. W ciągu ostatnich siedmiu meczów wzajemnych Deportivo spadła pięciokrotnie.

Krajowy oczywiście tracą komfort nawet po nowym roku. I na własnej ziemi wygrali we wszystkich konkursach siedem razy z rzędu, nieprzerwanie od początku listopada. zakłady sportowe Unibet Ich obecny rywal nie będzie stać na drodze też. Zresztą derby to derby. Ponadto, będą one brakuje obrońca Yeray Álvarez io jego kolega z defensywnych leków Inigo, więc potrzebna jest czujność.

Zresztą orszak Ernest Valverdeho pewnością zamierza jakoś wykorzystać euforii pucharach. Rzeczywiście, kataloński gigant nie zabije każdego dnia. A zresztą od samego początku i grał Lionel Messie i Bilbao rozgrywa się dodatkowe dziewięć. “To był trudny mecz z dużą ilością stresu. Każdy chce wyciągnąć barce” oceniła domu jazdy.

Zobaczymy, co rolę odgrywać będzie zmęczenie. Choć ukończył mecz Alavés Copa del Rey, La Coruna przywiązany 2: 2, tak, że siły powinny być w tej kwestii po wszystkim zrównoważona. “To nie był pierwszy raz graliśmy przeciwko Barçy w ten sposób”, zacierając ręce Valverde. “Uważamy, że jest to najlepszy sposób, aby grać przeciwko niej.”