Anglie pronásledováni Fifa pro “porušení pravidel nabízení pro 2018 světového poháru

fotbalový svaz odmítl verdikt vyšetřování na etické komise FIFA, že porušil pravidla nabízení ve snaze nalákat zneuctěný bývalý Fifa viceprezident Jack Warner během jeho nešťastný nabídce hostit Světový Bet365-Registrace zdarma pohár 2018.

Souhrn 42-stránkový německého soudce, který stojí v čele soudního rameno FIFA etickou komisí 18měsíčního vyšetřování amerického právního zástupce Michael Garcia maluje obraz nabídkovou tým jít ven jejich způsobu, jak vyhovět stále více nepřiměřené požadavky z Warner

„Anglie je odpověď panu Warner je. – nevhodné – nároky, v minimálně, vždy se je snaží uspokojit nějakým způsobem poškodil integritu probíhajícího nabídkového řízení.Přesto taková škoda byla opět poněkud omezené míře,“uzavírá Hans-Joachim Eckert.

Strategie Anglie podílí cílení prezident CONCACAF v domnění, že kontrolované rozhodující blok hlasů a rozšířil zvýšeně zoufalé pokusy Woo on.

Nakonec, Anglie £ 21m bid získal jen jeden hlas, kromě toho bývalého předsedy FA Geoff Thompson, který byl britský zástupce na 22-silná výkonného výboru FIFA.Warner je široce věřil, že hlasoval pro Rusko.

„Příslušná výskyty hotelu Pan Warner lisování, v roce 2009 a znovu v roce 2010, anglická bid tým na pomoc osobě zájmu k němu najít práci na částečný úvazek je v ve Velké Británii,“říká zpráva Eckert to, shrnutí zprávy a závěrů Garcia.

„vrcholných představitelů Anglie 2018 v reakci poskytovat nejen dotyčné osoby s pracovními příležitostmi, ale také držel pan Warner věděl o jejich úsilí jako oni získával svou podporu pro nabídku.“

Ve zprávě se uvádí, Anglie 2018 také zvedl účet za £ 35,000 galavečeři pro Karibiku úředníky, za předpokladu,‚významnou pomoc‘pro výcvikový tábor pro pod-20 Trinidad a Tobago tým v roce 2009, zatímco Warner rovněž požádal o laskavost k jeho Trinidad fotbalového klubu Joe Public FC.

nabídka tým Anglie často umístěny pana Warner přání, ve zjevném porušení pravidel nabídkových a Fifa etického kodexu [Facebook Twitter Pinterest Ve zprávě se uvádí v Anglii bid tým ‚často umístěny pana Warner přání‘. Foto: Luis Acosta / AFP / Getty Images

Warner, který se později odstoupil ze všech fotbalových polohách, jak se dostal pod palbu přes jeho roli v incidentu, kdy budoucí Fifa prezidentský kandidát Mohamed bin Hammam placené úplatků Karibiku úředníky byl sporný údaj v celé jeho působení na výkonného výboru FIFA.

Warner byl zapojen do prodeje jízdenek skandály, obvinění mu odčerpal rozvojové fondy FIFA pro vlastní potřebu, a tvrdí, že běžel CONCACAF jako jeho vlastní osobní fiefdom [Zpráva Eckert uvádí dostal platbu $ 1,2 m od Hammam výměnou za to svědčit proti němu.

Lord Triesman, předseda FA, který vedl Anglie nabídku, dokud byl nucen v novinovém bodnutí, později řekl Commons užší výbor, který Warner žádal £ 2,5m směrem vzdělávacího centra v Trinidadu a také snažil hotovost na nákup práv k vysílat na mistrovství světa na Haiti.

Warner začala kampaň jako oponent nabídky Anglie, říká „nikdo v Evropě rád Anglii“.Když ho FA dvořil, zasláním tým Anglie hrát přátelský Trinidad a při David Beckham na velvyslanecké návštěvě jeho postoj změkl a hrál různé zájemce o obou turnajích off proti sobě pro jeho přízeň.

< p> Triesman je kritizováno zprávy za nespolupráci při šetření, citovat skutečnost, zneuctěný Thai Fifa úředníka Worawi Makudi sledovala urážce na cti případ proti němu přes tvrzení, které učinil v rámci parlamentní výsady.Triesman stranou, Anglie 2018 bid tým jsou chválen pro jejich spolupráci.

Na rozdíl od toho ruská nabídka je kritizována za svou povinnost spolupracovat a neschopnost produkovat žádné e-maily vztahující se k jeho úspěšné nabídky.

„provedli jsme transparentní nabídku, a jak zpráva dokládá s odkazem na Anglii bid týmu‚plnou a hodnotnou spolupráce‘, ochotně vyhověla vyšetřování.Tvrdíme, že transparentnost a spolupráci Bet365-Registrace s bonusem zde týkající se celého procesu od všech zúčastněných má zásadní význam pro jeho důvěryhodnost.

„Jsme také na vědomí, že po zdlouhavém vyšetřovací proces a posouzení, zpráva došla k závěru, že‚potenciálně problematické skutečnosti a okolnosti zjištěné podle zprávy týkající se nabídky England 2018 bylo vzato, nejsou vhodné pro ohrozit integritu Fifa World Cup 2018/22 nabídkového procesu jako celku‘.“ Facebook Twitter Pinterest David Cameron pozdraví Sepp Blatter v Downing Street před z 2018 nabídek hlasování v roce 2010.Foto: Oli Scarff / Getty Images Celou zprávu označil konzervativní poslanec Damian Collins, který dlouho bojoval za reformu Fify a využil parlamentní výsady k obvinění z nabídky Kataru v roce 2011.

“Je to bělidlo, protože je to pokus o lidi, že došlo k úplnému a nezávislému vyšetřování, když tam nebylo. Výsledkem je, že obvinění z úplatkářství a vážných přestupků zůstávají nezodpovězené a stále potlačují celou zprávu, “řekl.

” Fifa se pokoušejí lidem konstatovat, že došlo k řádnému nezávislému vyšetřování, Nebyl. Tohle je Fifa vyšetřování a ne překvapivě vražda verdiktu nevinného.Body, které se týkají nabídky v Anglii, jsou jen kouřovou obrazovkou, která se snaží tyto skutečnosti skrýt. “Na svém radiotelefonu LBC – v místopředsedu vlády Nicku Cleggovi, nazval závěr” velmi překvapující, “Na otázku, zda FA poškodila obraz světového řídícího orgánu, řekl její předseda Greg Dyke:” Myslím, že je těžké poškodit obraz Fify.Co vám řekne, je to, že lidé, kteří spolupracovali nejvíce dostal kritizoval i ti, kteří neměli spolupracovat vůbec nedostal nic, co by mi divné standardy ničí.

„Co se týče kritika nabídky anglické, samozřejmě jsem se neúčastnila, ale je to všechno na základě informací, které jim dal, a že FA se dohodne s manažery ve fotbale v předstihu.“

Bet365-Otevřete si účet